mebis

 • Öğlebeli Mezarlığı

  ...

 • 5000 Evler Mezarlığı

  ...

 • Karabük Mezarlığı

  ...

 • Kapullu Mezarlığı

  ...

"Ölenlere Allah'tan rahmet, kalanlara başsağlığı dilerim"
Rafet VERGİLİ
Karabük Belediye Başkanı

Defin Bilgisi Ara

Karabük Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'ne Hoşgeldiniz...

Mezarlık Bilgi Sistemi kayıtlarımızda eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen karabuk@karabuk.bel.tr adresine bildiriniz.

Arama sonucu bulamadığınız defin bilgilerini ve varsa mezarlık fotoğrafını karabuk@karabuk.bel.tr adresine bildiriniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Karabük Belediyesi tarafından 2011 yılında gerçekleştirilen bu proje sayesinde vatandaşlar ziyaret edecekleri vefat etmiş yakınlarına ait mezarların bilgilerini, konumlarını mezarlık bilgi sistemi ile görebilmekte, hızlı bir şekilde mezarlıktaki yerlerini tespit edebilmekte ve detaylı bilgiye ulaşabilmektedirler.

Karabük iline ait Öğlebeli, 5000 Evler, Karabük ve Kapullu Mezarlıklarına ait yaklaşık 11.500 vefat kaydı veri tabanına girilmiş ve fotoğraflanmıştır. Sistemin analiz, yazılım ve tasarımı yapıldıktan sonra geliştirilen uygulama programı ile vefat adı, soyadı, gerekirse vefat tarihi gibi veriler sol taraftaki "Defin Yeri Ara" formuna girilerek vefata ait mezarın bilgileri, konumu bulunmakta, mezarlık genel planında gösterilmekte, bulunan konumdan mezara en yakın güzergah tespit edilmekte ve vefat ile ilgili detaylı bilgiler vatandaşa verilmektedir.

© mebis - karabük belediyesi mezarlık bilgi sistemi